Nya restriktioner gällande begravningar och ceremonier fr.o.m 1 december 2021

Personal

Leif Ekvall

Leif Ekvall

0410-109 53 leif.ekvall@begr.se Ägare av Larssons Begravningsbyrå och arbetar som Begravningsrådgivare sedan 1973.
Tobias Ekvall

Tobias Ekvall

0410-109 53 tobias.ekvall@begr.se Arbetar som begravningsrådgivare på Larssons Begravningsbyrå sedan 2004.
Frida Boyewa

Frida Boyewa

0410-432 50 frida.boyewa@begr.se Arbetar som juristassistent på Larssons Begravningsbyrå sedan 2017.
Nina Ingemansson

Nina Ingemansson

0410-432 50 nina.ingemansson@begr.se Arbetar som Jurist på Larssons Begravningsbyrå sedan 2005.
Anna Wetterlin

Anna Wetterlin

0410-432 50 anna.wetterlin@begr.se Arbetar som jurist på Larssons Begravningsbyrå sedan 2021.
André Ljungqvist

André Ljungqvist

0410-109 53 andre.ljungqvist@begr.se Arbetar som begravningsrådgivare på Larssons Begravningsbyrå sedan 2007.
Lena Wismar

Lena Wismar

040-40 45 09 lena.wismar@begr.se Arbetar som begravningsrådgivare på Larssons Begravningsbyrå sedan 2000. Bemannar mestadels vårt kontor i Svedala.
Ingvar Åkerman

Ingvar Åkerman

0410-109 53 ingvar.akerman@begr.se Arbetar som begravningsrådgivare på Larssons Begravningsbyrå sedan 2015.
Robin Wahldén

Robin Wahldén

0410-109 53 robin.wahlden@begr.se Arbetar som begravningsrådgivare på Larssons Begravningsbyrå sedan 2016.